» تکنولوژی » سریال اسپانیایی Wrong Side of the Tracks نتفلیکس که حسابی محبوب شد + ویدیو
Wrong Side of the Tracks؛ سریال جدید نتفلیکس که بسیار محبوب شده است + ویدیو
تکنولوژی

سریال اسپانیایی Wrong Side of the Tracks نتفلیکس که حسابی محبوب شد + ویدیو

1403-03-05 001,195

طرفداران سریال های نتفلیکس اخیرا از تماشای یک مجموعه جنایی جدید اسپانیایی زبان به وجد آمده اند که آنها را شیفته خود کرده و سه فصل آن آماده تماشا است. سریال Wrong Side of the Tracks داستان یک سرباز بازنشسته را روایت می کند که در تلاش است از یک گروه گانگستری در مادرید که نوه اش را ربوده اند، انتقام بگیرد.

تمام ۳۲ قسمت این سریال که عنوان اسپانیایی آن Entrivas است، با زیرنویس انگلیسی در نتفلیکس در دسترس است.

یکی از افرادی که اخیرا این سریال را دیده است در توییتر نوشت: «کاملا شیفته این درام اسپانیایی در نتفلیکس به نام Wrong Side of the Tracks شده ام. تنش، اکشن، کمی خشونت. اما فوق العاده خوب است! فصل جدید آن تازه منتشر شده است.»

سریال اسپانیایی Wrong Side of the Tracks نتفلیکس

خوزه کورونادو، بازیگر اصلی این سریال که در نقش تیرسو آبانتوس ظاهر می شود، تلاش می کند نوه اش ایرنه با بازی نونا سوبو را از دردسر دور نگه دارد. او که یک نظامی بازنشسته است روزهای خود را با اداره یک فروشگاه می گذراند و هیجان زندگی قبلی خود را از دست داده است. وقتی تیرسو متوجه می‌شود که نوه‌اش با فروشندگان خطرناک مواد مخدر محلی قاطی شده است، تصمیم می‌گیرد خودش این موضوع را مدیریت کند.

سریال اسپانیایی Wrong Side of the Tracks نتفلیکس

افسر پلیس فاسد ازکوئل با بازی لوئیس زاهرا، همدست غیرمنتظره ای برای این پیرمرد در ماموریت انتقام از باند مواد مخدر محلی می شود. سرانجامی که بینندگانی را که سریال را یکجا تماشا کردند شوکه کرد.

یکی دیگر از بینندگان این سریال نوشت: «من عاشق این سریال نتفلیکس هستم.»

فردی هم گفت: «وای خدای من، من سریال اسپانیایی Wrong Side of the Tracks را در نتفلیکس شروع کردم، فوق العاده خوب است!»

سریال اسپانیایی Wrong Side of the Tracks نتفلیکس

خبر عالی برای علاقه مندان این سریال اسپانیایی این است که فصل چهارم آن نیز به زودی منتشر می شود. میگل آنجل خیمنز که نقش سانتی را بازی می کند، در پاسخ به یکی از دنبال کنندگانش در اینستاگرام که پرسیده بود «آیا فصل چهارمی هم خواهد بود؟»، پاسخ داد: «البته. فصل چهارم فیلمبرداری شده است.»

منبع

هاوین مگ

به این نوشته امتیاز بدهید!

هاوین مگ

هاوین مگ

جدیدترین اخبار حوزه های متنوع تکنولوژی: موبایل، تبلت، لپ تاپ، رباتیک، سخت افزار، شبکه، گجت، امنیت، نجوم و فضانوردی، سیستم های عامل، اپلیکیشن، بازی، خودرو، لوازم خانگی، معماری، عکاسی ، آینده و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
ورود / عضویت